Brno-sever je městkou částí plnou protikladů. Některé části se nacházejí v blízkosti centra města, jiné naopak, jak říkáme my Brňané „kde nejezdí šalina“. Své bydlení zde najdou milovníci historických vilových čtvrtí, jako i zeleně a okolních lesů. Dlouhodobě je velmi stabilní a vyhledávanou lokalitou pro bydlení.

Naše realitní kancelář stabilně eviduje četné poptávky pro bydlení v těchto lokalitách. Zájemce o panelové byty na Lesné pro příjemné začlenění do okolní zeleně a lákavý výhled na město, klienty toužící po prvorepublikové vile v Černých Polích, ale také rodiny hledající dům v klidné části Brna za rozumnou cenu.

 

 

 

Realitní kancelář RUBIKO působí na trhu již devátým rokem. Naším záměrem není obsloužit co nejvíce klientů. Snažíme se každému zákazníkovi individuálně poskytnout maximální péči a doplňkové služby. Specializací firmy RUBIKO je spojení realitní činnosti a bytového designu. Díky tomu dokážeme při prodeji poukázat nejenom na stávající stav, ale hlavně na potenciál prodávané nemovitosti. Pro zdánlivé nevýhody přinášíme varianty řešení již při prezentaci nemovitosti, které následně uzpůsobíme požadavkům konkrétního zájemce. Kvalitní design pak zvedne atraktivitu nemovitosti a vyzdvihne její přednosti. Není proto podstatné, jak dům či byt při prodeji vypadá, ale zda má potenciál splnit všechny nároky kupce při zvážení jeho ceny a celkového rozpočtu. Tímto specifickým přístupem dokážeme splnit sny o bydlení téměř každému zájemci.

Zajímají Vás aktuální trendy v oblasti bytového designu? Sledujte náš blog mariinteriery.blogspot.cz.

Odkaz na článek REALCITY zde:

Brno-sever je městskou částí plnou protikladů

Ing. Jaroslav Šilhavík

jednatel