V realitním časopise REALCITY BRNO byl publikován článek o realitní kanceláři RUBIKO úvěry-bydlení-investice. Představili jsme novou službu – RUBIKO – BYDLENÍ NA MÍRU. Současně jsme představili naše služby

Realitní kanceláře se snaží nabídnout svým klientům komplexní servis. Díky tomu se na trhu objevují nové služby, o které je extrémní zájem. Jedním z průkopníků takových služeb je i realitní kancelář RUBIKO z Brna. Co nového klientům nabízí, jsme se zeptali Ing. Jaroslava Šilhavíka, majitele firmy.

Vaše kancelář je průkopníkem nových služeb. Co jste si letos pro klienty připravili?

Vizualizace interiéru v novostavbě byt v Brně

J. Š.:  Naše realitní kancelář poskytuje klientovi komfortní servis od A do Z. Snažíme se naše portfolio služeb neustále rozšiřovat. Proto intenzivně spolupracujeme s bytovými designéry. A tato spolupráce již nese ovoce.

V čem všem může bytový architekt pomoci?

J. Š.: Naším cílem je proaktivní a rychlý prodej nemovitostí. Řešíme s klientem nejen to, co přímo vede ke koupi nebo prodeji, ale i oblasti související s bydlením, které nejsou ve standardním pojetí realitní činnosti běžné. Do této kategorie patří spolupráce s bytovým designérem. V rámci této služby nabídneme klientovi posouzení změny dispozice, barevného ladění bytu nebo vytvoření návrhu vnitřní architektury. Vše ve spolupráci s firmou Keepline, jejíž designéři působí i v pořadu ‚Jak se staví sen‘.

Kdo tuhle službu vyhledává? Je o ni zájem?

J. Š.: Zájem je obrovský. Na první pohled se jedná o službu, kterou využije především kupující, neboť dostává zajímavé podněty k dalšímu využití nemovitosti. Velký význam má právě pro prodávajícího, protože ten prezentuje nejen současný stav, ale i potenciál své nemovitosti. (To má hodně společného s americkým pojetím homestagingu.) Někdy se ukáže, že to, co je na první pohled nevýhodou, se dá snadno odstranit anebo dokonce změnit ve výrazné pozitivum.

Velký důraz kladete také na kvalitu prezentace. Co všechno se pod tímto pojmem skrývá?

Realitní kancelář RUBIKO - spokojení klienti

J. Š.: V praxi jsme si ověřili, jak je pro prodej nemovitosti důležitá profesionální fotodokumentace a pečlivá úprava fotek. Zastávám názor, že kupující bývá často unavený zdlouhavým vyhledáváním nabídek. Naše zakázka musí nabídnout svůj půvab již na první pohled. Nejdůležitější je kvalitní technika a volba vhodného záběru. Většina fotografií se dále neobejde bez srovnání perspektivy, doostření či správné úpravy světla a barevnosti.

PŘEDSTAVUJEME

Realitní kancelář RUBIKO, úvěry bydlení investice, díky svým bohatým zkušenostem datujícím se od roku 1999 poskytuje profesionální servis při prodeji a pronájmu rezidenčních i komerčních nemovitostí či prodeji v rámci developerské výstavby. Komplexní služby zahrnují zdarma jak právní, tak finanční servis a celou řadu doplňkových služeb, např. sestavení finančního plánu a vyřízení hypotéky, optimalizace vhodného dodavatele energií včetně jeho přepisu, úklid před nastěhováním nebo návrh bytového architekta. Profesionální tým klade velký důraz na kvalitu odvedené práce s maximální orientací na zákazníka.

RUBIKO – BYDLENÍ NA KLÍČ

Jednou z převratných novinek ve službách realitní kanceláře RUBIKO je „BYDLENÍ NA KLÍČ“. „Můžeme to chápat jako ‚Jak se staví sen‘ pro normální lidi, ale se všemi garancemi a zárukami kvality a rovněž možností ovlivnit výslednou podobu interiéru,“ vysvětluje Jaroslav Šilhavík. Projekt je ideálním řešením pro klienty, kteří hledají luxusní bydlení v atraktivní lokalitě za dostupnou cenu. Hlavní výhodou je to, že rozdíl mezi kupní cenou bytu v původním stavu a cenou po kompletní rekonstrukci pokryje náklady na kompletní rekonstrukci na klíč. „Poskytujeme při tom náhradní ubytování po dobu realizace. Klient je po celou dobu v kontaktu s bytovým architektem. Výsledkem je moderní komfortní bydlení – hlavně podle potřeb a vkusu,“ dodává Jaroslav Šilhavík.

Více o této službě se dozvíte na: www.rubiko.cz .

Ing. Jaroslav Šilhavík

jednatel